Prywatny Detektyw - Skontaktuj się: tel. +48 509 56 53 52, abital@abital.waw.pl
prywatny detektyw warszawa

O firmie ABITAL

Prowadzimy pełny zakres usług detektywistycznych, którego nie sposób sprecyzować. Ustawa o usługach detektywistycznych z dnia 06.07.2001 roku podaje jedynie przykładowe czynności możliwe do realizacji przez detektywa. Rodzaje i zakres usług detektywistycznych, w głównej mierze zależą od Państwa, a ograniczają je jedynie Państwa potrzeby i legalność działań.

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw nietypowych, skomplikowanych, ze względu na stopień trudności. Stosujemy niekonwencjonalne metody działań, których znajomość wynika z wieloletniej praktyki zawodowej.

Wszelkie czynności wykonujemy z uwzględnieniem ewentualnych potrzeb procesowych. Dążymy do przedłożenia Państwu profesjonalnych materiałów zawierających w głównej mierze dowody i źródła dowodowe, w rozumieniu przepisów i doktryny prawnej.

Profesjonalizm i skuteczność osiągamy dzięki unikalnej praktyce zawodowej, zatrudnianiu pracowników posiadających specjalistyczne szkolenia zawodowe, w tym również prowadzone przez nas instytucje zagraniczne, a także zatrudnianiu absolwentów Wydziałów Prawa i Administacji renomowanych Uniwersytetów.

Zapraszamy do współpracy.
Prywatny Detektyw - Skontaktuj się:
Warszawa, tel. +48 509 56 53 52, abital@abital.waw.pl
prywatny detektyw warszawa abital prywatny detketyw o firmie prywatny detektyw oferta kontakt z detektyw prywatny detektyw dla firm prawnicze prywatny detektyw dla podmioty gospodarcze prywatny detektyw dla osoby fizyczne zdrady małżeńskie wykrywanie podluchow detektyw referencje